लभस्टोरी फिल्म 'दिलवाले दुल्हनिया ले जाएंगे' को सिक्वेल बन्ने ।

फाल्गुन १७ ।
एक जामानाका सवैभन्दा रोमान्टिक जोडि शाहरुख खान र काजोल अभिनित सुपरहिट चलचित्र ‘दिलवाले दुल्हनिया ले जाएगे’ को सिक्वेल बन्न लागेको खबर भारतीय सञ्चारमाध्यममा आएको छ । सन १९९५ मा रिलिज भएको आदित्य चोपडा निर्मित फिल्म ‘दिलवाले दुल्हनिया ले जाएगे’ कै सिक्वेलको रुपमा बन्न लागेको फिल्मको बारेमा एक अंग्रेजी पत्रिकामा उल्लेख गरेको पाइएको छ ।Wallpaper-dilwale-dulhania-le-jayenge-32189780-1920-1080फिल्ममा शाहरुख र काजोल को केमियो भुमिका रहने जनाइएको छ । फिल्मको नाम भने ‘दुल्हनिया चले दिवानी कि साथ’ रहन सक्ने समाचारमा उल्लेख छ । यसबारे अधिकारिक जानकारी नआए पनि एक स्रोतका अनुसार फिल्मको गीतहरुको छयांकन भने भारत बाहिर गरिने बुझिएको छ । फिल्मको सिक्वेल निर्माण बारे चोपडा प्रोडक्सन हाउसले भने केहि बोलेका छैनन । स्मरण रहोस सन १९९५ मा प्रदर्शनमा आएको फिल्म दिलवाले दुल्हनिया ले जाएगे सालकै सुपरहिट फिल्म बनेको थियो । यश चोपडाको निर्माण अनि आदित्य चोपडाको निर्देशनमा बनेको फिल्ममा शाहरुख खान, काजोल, अम्रिश पुरी, अनुपम खेर लगायतका कलाकारहरुको अभिनय रहेको थियो

Namaste Filmy

Read Previous

दुर्गिश फिल्मसको नयां फिल्मका लागी बिदेशी कलाकार अनुबन्धित ।

Read Next

नोभेम्बर रेन सोलो रिलिज गर्नको लागी नेफ्टाको अपिल ।