तिर्सना बुढाथोकीको वाथरुममा नुहाएको अर्को हट भिडियो सार्वजानिक

हट तथा सेक्सी मोडल तिर्सना बुढाथोकीको अर्को हट भिडियो सार्वजानिक भएको छ ।यसअघि पनि विभिन्न अश्लीलता झल्किने तस्वीरका कारण चर्चामा आएकी उनले पुन नग्न र उत्तेजक भिडियो सार्वजानिक गरेकी हुन ।तिर्सनाले अहिले वाथरुममा नुहाएको हट भिडियो सार्वजनिक गरेको छ ।
tirsnaउक्त भिडियोमा तिर्सना आफू निकै उत्तेजक देखिएकी छिन् भने हेर्नेलाई पनि उत्तेजित पार्न खोजेको झल्किन्छ ।यति मात्रै होइन् उनले स्तन समेत देखाउँदै हातले स्पर्श गरेर आफैलाई उत्तेजित पार्ने प्रयास गरिरहेकी छिन् भिडियोमा। यो भिडियोमा उनले आफ्नो कल्कलाउँदो जवानीलाई पानीसँग मज्जाले लुटाएकी छिन् । केहि नेपाली म्युजिक भिडियो तथा बिज्ञापनमा अभिनय गरिसकेकी तिर्सनाले सअघि नेपाली क्रिकेट टोलीको जर्सी लगाएर हट फोटोसेसन गराउदा पनि निकै चर्चा पाएकी थिइन ।
https://www.youtube.com/watch?v=I30KmHlvYpU

Namaste Filmy

Read Previous

निखिल उप्रेती अब 'निर्भय'मा,मधुसुदन भट्टराईले निर्देशन गर्ने

Read Next

महानायक हमाल तेस्रो लिङगी बनेको चलचित्र सकुन्तलाको टिजर सार्वजनिक।भिडियो