कमेडी फिल्म ’कमलेको बिहे’को ट्रेलर रिलिज(भिडियो)

कमेडी जनराको चलचित्र ’कमलेको बिहे’को ट्रेलर रिलिज भएको छ ।ट्रेलरमा समावेश लिड अभिनेता अनुपबिक्रम शाहिले निभाएको भुमिकालाई धेरैले वाहि वाहि’ दिएका छन् । खल पात्रको भुमिकामा फिट भईसकेका अनुपले निभाएको हालसम्मकै फरक अभिनयलाई दर्शकले तारिफ गरेका छन् । उनले शास्त्री (पण्डित)को रुपमा निर्वाह गरेको भुमिकासँगै चमेली बनेकी अभिनेत्री सन्ध्या केसीको लुक्स र अभिनयलाई पनि तारिफको ओहिरो छ ।
kamaleko biheचलचित्रलाई सरिता मुभिज क्रियशनको ब्यानरमा सरिता लामाले निर्माण गरेकी हुन् भने यसको कार्यकारी निर्माता दिपक बिष्ट हुन् ।चलचित्रमा विनोद न्यौपाने, विशाल पहाडी, इशान ढकाल, किरण लाकौललगायतका कलाकारको पनि अभिनय छ ।
चलचित्रको ‘टाकन टुकन’ बोलको गीत चर्चामा छ । चलचित्रमा तारा थापाको सम्पादन, दीपक सिंहको कोरियोग्राफी, विदुर पाण्डेको छायांकन, महेश दवाडी कथा, पटकथा तथा संवाद, राजनराज सिवाकोटीको संगीत छ ।चलचित्रको रिलिज डेट मिति भने फाइनल गरिएको छैन् ।

Namaste Filmy

Read Previous

चलचित्र संघले अमेरिका र अष्ट्रेलियामा अवार्ड गर्ने

Read Next

दीपेन्द्र विर विक्रम शाहको प्रेम कथामा चलचित्र ‘दीपेन्द्र सरकार’ निर्माण हुने