बिश्व चर्चित पप गायिका रिहानाले खिचाइन नाङगो फोटो ।

 [dropcap]बि[/dropcap]श्व र्चित सेलिब्रटीले ब्रा र पेन्टीमात्रै लागाएर फोटो खिचाएको त हामीले धेरै देखेका छौ तर बिश्वचर्चित पपगायिका रिहानाले एक उपद्रो काम गरेकि छिन । उनले पोर्न स्टारहरुले जस्तै बिना कपडा नाङगो फोटोसुट गराएकि छिन ।rihana-hot-1
जसकारण उनी हाल चर्चाको शिखरमा छिन । कम्मर भन्दा तल विना कपडा रिहानाले नलजाई फोटोसुट गराएकी हुन ।
फोटोसुटका क्रममा रिहानाको भित्री बस्त्रको डोब समेत स्पष्ट देखिएको थियो । २६ बर्षकी यि गायिकाले गराएको फोटोसुटले अहिले सर्वाधिक चर्चा पाएको छ । यसअघि पनि उनले टपलेस भएर पटकपटक फोटोसुट गराइसकेकी छिन । हाल आएर यसरी बिना बस्त्र फोटोसुट गराएपछि उनी पनि पोर्नस्टारभन्दा कुनै कम नरहेको सामजिक सञ्जालहरुमा बिश्लेषण गर्न थालिएको छ ।rihana-nude

Namaste Filmy

Read Previous

'वल्ड कप इन नेपाल'मा सानो मान्छेको पीडा । भिडियो ।

Read Next

नाई नभन्नु ल २ हेर्दै हलमा नै रोए दर्शक काठमाण्डौ,पोखरा ,चितवन ,धरान लगायत देशभर दर्शकको महासागर नै उर्ले(फोटो फिचर )