चलचित्र ‘गुनगुन’को टिजर रिलिज (भिडियो)

कलाकार पुस्कर भट्टराईले निर्देशन रहेको चलचित्र ‘गुनगुन’को टिजर रिलिज गरिएको छ । संवाद विहिन ‘गुनगुन’को टिजरमा माया,प्रेम, विछोड र द्धन्द्वलाई विषेश फोकस गरिएको छ ।

चलचित्रमा संचिता लुइँटेल , रविन्द्र प्रताप सेन , सुवास मेचे , नविन श्रेष्ठ , गणेश जिसी , देशभक्त खनाल , अनु भण्डारी , सुमेश श्रेष्ठ , राधा दाहाल,भिम मैनाली , बाल्दिप राई , विपिन प्रसाई र निर्देशक भट्टराईको अभिनय रहेको छ ।

कार्तिक ३० गतेबाट प्रदर्शनमा आउने ‘गुनगुन’ लाई प्राथना फिल्म्सको प्रस्तुतीमा निर्देशक पुस्कर भट्टराईले निर्माण गरेका हुन् । चलचित्रमा हिमाल केसीको द्धन्द्व , अर्जुन जिसीको सम्पादन र सौरभ लामाको छायाँकन रहेको छ । ‘गुनगुन’को सेप्टेम्बर ३० मा अस्ट्रेलियामा वर्ल्ड प्रिमियर गरिने कलाकार तथा निर्देशक पुस्कर भट्टराईले बताए ।

Namaste Filmy

Read Previous

चलचित्र 'बाँध मायाले'को नयाँ गीत रिलिज (भिडियो)

Read Next

सुरज प्रधानले बनाउने भए चलचित्र ‘मदहोस’ , गीत रेकर्डिङ