चलचित्र 'बादशाह जुट'को छायांकन सकियो ,पौष १३ मा रिलिज हुने

जोनी सिंह राणाको निर्देशन रहेको चलचित्र ‘बादशाह जुट’को इण्डक्ल्याप गरिएको छ ।सोमबार ललितपुरको श्रीकाली चौरमा ‘बादशाह जुट’मा समावेश लोक फेलेवरको गीतको छायांकनसँगै सिनेमाको इण्डक्ल्याप गरिएको छ ।

निर्देशक राणाका अनुसार वैशाख १० गतेबाट छायांकन सुरु गरिएको सिनेमाको एक गीतलाई छोडेर आज बाँकी काम पुरा भएको बताए । सिनेमाको छायांकन सुरु भएको लामो समय भएता पनि छायांकनका लागी ५० देखि ६० दिन मात्रै क्यामेरा अन गरिएको उनको भनाई रहेको छ ।

सिनेकाको इण्डक्ल्यापसँगै रिलिज डेट पनि फाइनल गरिएको छ । अब यो सिनेमा अंग्रेजी नयाँ वर्षको अवसर पारेर पौष १३ गतेबाट अल नेपाल रिलिज हुने निर्माण युनिटको भनाई छ । सिनेमाका निमार्ता भोजराज श्रेष्ठले दुई राजाको कथामा निमार्ण भएको ‘बादशाह जुट’को छायांकनमा आफुले कुनै पनि कुराको कमी हुन नदिएको भन्दै सिनेमा एकदमै राम्रो बन्ने विश्वास व्यक्त गरे ।

https://www.youtube.com/watch?v=p_G8aj8ZWHo

‘बादशाह जुट’मा सुशिल श्रेष्ठ, आमिर गौतम,रविन तामाङ, रोशी खड्का, रश्मी पाण्डे, सुधा रावत लगायतका कलाकारको मुख्य भुमिका रहेको सिनेमामा चर्चित नायिका प्रियंका कार्की विषेश भुमिका रहेको छ । एच एण्ड बि फिल्मस् प्रा.ली. र गोल्डेन ग्रेप्स फिल्मस् एण्ड इन्टरटेनमेन्ट प्रा. ली.को संयुक्त व्यानरमा निर्माण भएको सिनेमामा राज कुमार उप्रेतीको द्धन्द्व, कृष्ण भारद्धाज, विक्रम स्वारको कोरियोग्राफी, कोशिस क्षेत्री र मोहित मुनालको संगीत, दिर्घ खड्काको सम्पादन रहेको छ ।

Namaste Filmy

Read Previous

प्रदीप खड्का र जसिता गुरुङको सिनेमा ‘लभ स्टेशन’को शुभ मुहुर्त

Read Next

चलचित्र ‘ठग्स अफ हिन्दुस्तान’मा यस्तो छ अभिनेता आमिर खान लुक्स