विकास राज आचार्यको चलचित्र ‘हजार जुनी सम्म’ मा नायक सलोन बस्नेत फाइनल

निर्देशक विकास राज आचार्यको निर्देशन रहने नया चलचित्र ‘हजार जुनी सम्म’को लागि नायकमा सलोन बस्नेत फाइनल भएका छन् ।बुधबार निर्देशक विकास राज आचार्य र नायक सलोन बस्नेतलाई अनुवन्धित गरेका छन् । नायक सलोन बस्नेतले निर्देशक झरना थापाको चलचित्र ‘ए मेरो हजुर ३’को छायांकन सके लगतै ‘हजार जुनी सम्म’को छायांकनमा जोइन गर्ने छन् ।

म्यूजिकल लभ स्टोरी चलचित्र ‘हजार जुनी सम्म’मा नायिकाको लागि यस अघि नै स्वस्तिमा खड्कालाई अनुवन्धित गरेका हुन्। दुई जना नायक र एक नायिका रहने चलचित्र ‘हजार जुनी सम्म’को लागि अर्को नायकको भने अझै टुंगो भएको छैन |अर्को नायकको लागि अहिले निर्देशक आचार्य चकलेटी हिरोको खोजीमा छन् ।

सामिप्यराज तिमल्सिना र निर्देशक आचार्य अहिले स्क्रिप्टको फाइनल ड्राफमा काम गरिरहेका छन् ।’नाईं नभन्नू ल’ का हरेक सिरिजमा निर्देशक विकास राज आचार्यले बाल कलाकार अनुभव रेग्मीलाई नछुटाएका निर्देशक आचार्यले नयाँ चलचित्रमा भने अनुभवलाई नराख्ने भएका छन् ।

मङ्सिर द्रोस्रो साता बाट छायांकनमा जाने ‘हजार जुनी सम्म’ सिकिममा छायांकन गरिदै छ । चलचित्रमा विकास राज आचार्य र अनुभव रेग्मीको आमा कविता रेग्मीको लगानी रहने छ । यसपटक चलचित्रमा आधा दर्जन गीत रहनेछ ।

Namaste Filmy

Read Previous

नायिका नीता ढुंगानाको जवानीको बजार लागे पछि(भिडियो)

Read Next

करछली मुद्दामा चिनियाँ अभिनेत्रीलाई १३ करोड डलर जरिवाना