पुनम गौतमको चलचित्रमा दिपिका र पुष्प रोमान्स गर्दै

गत बर्ष प्रदर्शनमा आएको चलचित्र ‘एेश्वर्या’ बाट चर्चामा रहेकी नायिका दिपिका प्रसाईलाई लिएर फिल्म बनाउन चाहने निर्माताहरुको लामै लाईन लगिरहेको छ । ‘एेश्वर्या’ बाट रातारात चर्चा कमाएकी दिपिका प्रसाई र चक्लेटी नायक पुष्प खड्का अब एक साथ चलचित्रमा देखा पर्दैछन् । नवल नेपालको निर्देशनमा बन्न लागेको अनटाईटल्ड प्रोजेक्टमा दिपिका र पुष्पले रोमान्स गर्न लागेका हुन् ।
चलचित्रका लागि पुष्प यस अघी फाइनल भईसकेका थिए भने दिपिका भर्खरै मात्र फाइनल भएकी हुन् । निर्माण टिम र दिपिका बिच मौखिक सम्झौता भए पनि लिखित रुपमै भने केही दिनमा दिपिकाले फिल्म साईन गर्ने बताईएको छ । चलचित्रका दिपिका र पुष्प सँगै रेबिका गुरुङको पनि अभिनय रहेनेछ । नवल नेपालको फिल्मबाट डेब्यु गर्न लागेकी रेबिकाले पनि पहिले नै फिल्म साईन गरिसकेकी थिईन् ।
दिपिकाको इन्ट्री सँगै फिल्मको कास्टिङ लाईन अप पुरा भएको छ । निर्माण टिमले छिट्टै नै चलचित्रको नाम सार्वजनिक गर्ने बताएको छ ।पुनम गौतमको निर्माण रहने चलचित्र लभ स्टोरी जनराको हुनेछ । माघबाट छायांकनमा जाने तयारीमा रहेको चलचित्रमा अर्जुन पोख्रेल र कृष्ण काफ्लेको संगीत रहनेछ ।

Namaste Filmy

Read Previous

कलाकारलाई युट्युबको भर

Read Next

नायिका तथा गायिका सारिका घिमिरेको दिल टुटे पछि (भिडियो)