बक्स अफिसमा 'रोज' फ्लप, युट्युबमा गीतलाई १ करोड भ्युज

करिब २ महिना अघी युट्युबमा सार्वजनिक भएको गीत ‘फूल होइन’ ले १ करोडको कोसेढुङगा पार गरेको छ । युट्युबमा रिलिज भएको करिब २ महिना पछी आज उक्त गीतले १ करोड प्लस भ्यु पाएको छ । आज १ करोड भ्यु क्रस गरेको गीतले ६३ हजार प्लस लाइक्स र ४ हजार ४ सय भन्दा बढी डिसलाइक्स पाएको छ ।

निकै समधुर गीतमा नेपाल आईडलका सेकेण्ड रनरअप प्रताप दास र प्रभिसा अधिकारीको आवाज रहेको छ । गीतमा राजेश कुमार श्रेष्ठको शब्द तथा एलिश कार्कीको संगीत रहेको छ भने गीतमा गोपाल रसाईलीको एरेन्ज रहेको छ । गीतमा नायक प्रदिप खड्का र नायिका मिरुना मगरको फिचरिङ्ग रहेको छ । गीतमा प्रदिप र मिरुनाको जोडीलाई निकै लोभ लाग्दो देखिएको छ, जुन जोडीलाई दर्शकहरुले अत्याधिक रुचाएका थिए ।


 

निरक पौडेलको निर्देशनमा बनेको चलचित्र ‘रोज’ को गीत जसरी यती धेरै सफल भयो फिल्म भने त्यसरी नै नमज्जाले पछरियो । चलचित्रमा प्रदिप र मिरुनाको अलावा परमिता आरएल राणा र कर्माको पनि अभिनय रहेको छ ।

Namaste Filmy

Read Previous

'गोजी दाम छैन' लाई १ करोड

Read Next

‘क्यारेङ्ग ग्याङ्ग ३’ को गीत सार्वजनिक (भिडियो)