चलचित्र 'गुनगुन' को अफिसियल ट्रेलर सार्वजनिक (भिडियो)

कार्तिक ३० गतेबाट प्रदर्शनमा आउने तयारीमा रहेको चलचित्र ‘गुनगुन’ को ट्रेलर रिलिज भएको छ ।पारिवारिक प्रेम कथामा आधारित चलचित्र ‘गुनगुन’ को अफिसियल ट्रेलर आज सार्वजनिक भएको छ । सार्वजनिक ट्रेलरमा पारिवारिक प्रेम कथालाई देखाईएको छ । यस्तै चलचित्रमा सामाजिक बिषय बस्तु पनि समेटिएको छ ।

एकराज उप्रेती र सहदेव पौडेल निर्मित चलचित्रलाई पुकार भट्टराईले निर्देशन गरेका हुन् । चलचित्रमा संचिता लुइँटेल , रविन्द्र प्रताप सेन , सुवास मेचे , नविन श्रेष्ठ , गणेश जिसी , देशभक्त खनाल , अनु भण्डारी , सुमेश श्रेष्ठ , राधा दाहाल , भिम मैनाली , बाल्दिप राई , विपिन प्रसाई आदिको मुख्य अभिनय रहेको छ । चलचित्रको सह- निर्मातामा मोहन प्रशाद भट्टराई र गणेश चापागाई रहेका छन् । हिमाल केसीको द्वन्द रहेको चलचित्रलाई सौरभ जिसीले खिचेका हुन् ।

चलचित्रलाई अर्जुन जिसीले सम्पादन गरेका हुन् । चलचित्रको गीतहरुमा मेलिना राई, दौलत राई र सुनिता कार्की आदिको आवाज रहेको छ भने कमल पौडेल र प्रदिप भट्टराईको शब्द रहेको छ ।प्रथना फिल्म्सको ब्यानरमा निर्माण भएको चलचित्रमा बिकास चौधरी र महाराज थापाको संगीत रहेको छ ।

Namaste Filmy

Read Previous

चलचित्र कलाकार संघका अध्यक्ष बोगटिको निधन

Read Next

देशभरिका सम्पूर्ण हलहरु बाट चलचित्र ‘छक्का पञ्जा ३’रिलिज