करुणा र राजु श्रेष्ठको 'परदेशी सार्वजनिक (भिडियो सहित)

करुणा रिजाल श्रेष्ठको प्रस्तुती मर्मस्पर्शी गीत ‘परदेशी’ सार्वजनिक भएको छ । युट्युब मार्फत सार्वजनिक भएको गीतमा राजु श्रेष्ठको आवाज रहेको छ । हिम कुमार थापा र राजु श्रेष्ठको शब्द रहेको गीतमा राजु श्रेष्ठको संगीत रहेको छ । गीतमा गाँउ घर छोडि परदेश जाँदाको पिडालाई उतारिएको छ ।

निकै मार्मिक गीतको भिडियोले दर्शकहरुलाई झनै भावुक बनाउछ । धन कमाउन बिदेश पुग्दा गाँउ घरमा साथी भाई सँग रमाउन नपाएको पिडा पनि गीतमा समेटिएको छ । परदेशीयका नेपालीले बिदेशमा प्रत्यक दिन कती कष्टकर तरिकाले बिताउनछन् भन्ने कुरा गीतको भिडियोमा देखाउन खोजिएको छ ।

गीतमा करुणा रिजाल श्रेष्ठ, रमेश श्रेष्ठ र दिल विश्वकर्माको अभिनय रहेको छ । प्रकाश भट्ट निर्देशित गीतलाई राजेश घिमिरेले खिचेका हुन् भने बिष्णु शर्माले सम्पादन गरेका हुन् ।गीतमा आफ्नो गाँउ घर, साथी भाई र आफ्नो मायालु छोडि बिदेश जानु पर्दाको पिडा झल्किने भन्दै गीतलाई दर्शक स्रोताहरुले माया दिनुहुनेमा आफु विश्वस्त रहेको गायक राजु श्रेष्ठले बताएका छन् ।

Namaste Filmy

Read Previous

'प्रशाद' को दोस्रो गीत 'बनकी चरी' सार्वजनिक (भिडियो)

Read Next

'गोल' को 'धनकुटाको हिले' सार्वजनिक (भिडियो सहित)