'दाङलाई फिल्म नागरिको रुपमा बिकास गरौं – आकाश श्रेष्ठ

असोज २९ –
नायक आकाश श्रेष्ठले दाङलाई फिल्म नगरीको रुपमा विकास गर्न सकिने बताएका छन्। चलचित्र पत्रकार संघ नेपाल,दाङ शाखाले मङ्सिर ७ गतेबाट प्रदर्शनमा आउन लागेको आकाश अभिनित चलचित्र ‘ड्रिम गर्ल’ युनिट सँग गरेको साक्षात्कार कार्यक्रममा बोल्दै नायक आकाशले दाङले चलचित्र क्षेत्रको लागि ठुलो सम्भावना बोकेको भन्दै फिल्म नगरिको रुपमा बिकास गर्न सकिने बताएका हुन् । आकाशले दाङमा चलचित्रको छायाकंनको लागि प्रसस्तै सुन्दर स्थलहरु रहेकोले फिल्म नगरिको रुपमा बिकास गर्न सके समग्र दाङकै बिकासमा टेवा पुग्ने धारणा राखेका हुन् ।

आकाशले आफु दाङकै माटो सँग लडिबुडी गरेकोले आफु अभिनित चलचित्रहरुको छायाकंन दाङमै गर्ने ईच्छा रहेको समेत बताए । सोही कार्यक्रममा बोल्दै चलचित्र ‘ड्रिम गर्ल’ का निर्माता तथा निर्देशक ऋषिराज आचार्यले दाङको दर्शकहरुबाट आफ्नो चलचित्रले धेरै माया पाउने आशा गरेको बताए । संघका अध्यक्ष ध्रुवराज न्यौपानेको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा कोषाध्यक्ष शिव पुनको स्वागत मन्त्व्यबाट ब्यक्त गरेका थिए । यस्तै कार्यक्रममा फिल्मका कलाकार पत्रकार शिशिर भण्डारी ,रिपोर्टर्स क्लब दाङ्का अध्यक्ष शरद रेग्मी,रा.स.स.का राप्ती अंचल प्रमुख नारायणी रजौरे लगाएतले मन्तब्य ब्यक्त गरेका थिए । कार्यक्रममा संघका सचीव सन्तोष के.सी.ले सहजिकरण गरेका थिए ।

Namaste Filmy

Read Previous

'गोल' को 'धनकुटाको हिले' सार्वजनिक (भिडियो सहित)

Read Next

बन्ने भयो 'र्‍यापर लाउरे' लाउरे कै हुनेछ मुख्य अभिनय