'कुटुमा कुटु' गीतलाई यूट्यूबमा ८ करोड भ्यूज

नेपाली चलचित्र ‘२ रूपयाँ’को सुपर हिट गीत ‘कुटुमा कुटु’ लाई यूट्यूबमा ८ करोड पटक हेरिएको छ। यो भ्यूज आजसम्म कुनै पनि नेपाली गीतले युट्युबमा प्राप्त गर्न सकेका छैनन् ।अन्य गीतले तत्काल ‘कुटुमा कुटु’को यो रेकर्ड तोडन भने धेरै मुस्किल देखिएको छ ।

निकै चर्चित संगीतकार राजनराज शिवाकोटीले ‘कुटुमा कुटु’मा शब्द तथा संगीत दिएका हुन् । करिब १८ महिना अघि यूट्यूबमा सार्वजनिक गरिएको यस गीत बाट राजनराज शिवाकोटीले यो वर्षा थुप्रै अवार्डहरु पनि हात पारे सकेका छन् । मेलिना राई, राजन ईशानको साथमा शिवाकोटीको स्वरमा सजिएको गीतका कोरियोग्राफर भने कविराज गहतराजले गरेका हुन्।

‘कुटुमा कुटु’ लाई यूट्यूबमा ८ करोड पटक हेरिए सगै यस गीतका  गायक, संगीतकार तथा गीतकार राजनराज शिवाकोटीले सरस्वतीको अमूल्य प्रसाद संझदै आफैंमा हर्ष मनाउनु हुन संपूर्ण दर्शक स्रोताहरुमा आग्रह गरेका छन् ।

‘कुटुमा कुटु’ गीत यूट्यूबमा ८ करोड पटक हेरिदा २ लाख ३६ हजार लाइक र ४० हजार डिसलाइक मिलेको छ। गीतमा करिब १८ हजार कमेन्ट प्राप्त भएको छ । असिम शाहको निर्देशनमा तयार भएको ‘दुई रुपैयाँ’को यो गीतमा निर्देशक निश्चल बस्नेत, आशिफ शाह र नायिका स्वस्तिमा खड्काले नृत्य गरेका छन् ।

Namaste Filmy

Read Previous

‘नेपाल आइडल’मा ६ जनामा कसको होला ‘वाइल्ड कार्ड इन्ट्री’ ?

Read Next

अभिनेत्री दीपिका पादुकोण र रणवीर कपूरका पूर्वम्यानेजरले आत्महत्याको प्रयास