चलचित्र ‘बोबी’ हेरेका विर्तामोडका राजेश लिम्बु घुम्ने भए नर्वे

उमेश थापा र कविता गुरुङको रियल कथामा निर्माण गरिएको असार २९ गेट बाट प्रदर्शनमा आएको चलचित्र ‘बोबी’ रिलिज को बेला प्रचारको लागि ‘बोबी हेरौं नर्वे घुमौं’ स्किम ल्याएको थियो । बिहीवार राजधानीमा एक कार्यक्रमका बीच चलचित्र ‘बोबी’ हेरेर टिकट पठाउने मध्येबाट एक भाग्यमानीको नाम घोषणा गरिएको छ ।
बक्समा राखिएको हजार बढी टिकटबाट विर्तामोड, झापाका राजेश लिम्बु विजेता बनेका छन् । उनले आफूसँग श्रीमतीलाई पनि नर्वे घुमाउने अवसर पाएका छन् । उनी नर्वेमा बोबी जोडी उमेश र कविताको घरमा बस्नेछन् ।

चलचित्रका निर्देशक तथा निर्माता मिलन चाम्सले छिट्टै बिजेतालाई नर्वे लैजाने सबै प्रक्रिया सुरु हुने बताए । कार्यक्रममा सहभागी हुनका लागि कविता नर्वेबाट केही दिन अगाडि मात्र नेपाल ओर्लिएकी थिइन् । तर चलचित्रका अभिनेता उमेश थापा भने बिशेष कामले नेपाल आउन पाएनन


उमेश थापा र कविता गुरुङ दुबै जनाको प्रेम, संघर्ष र सफलताको कथा ‘बोबी’ भित्र छ । विवाहित कविता र उमेश नर्वेका एनआरएन हुन् । पेसाले उमेश इन्जीनियर हुन्, भने कविता होटल म्यानेजर हुन् । सिनेमामा यी दुईका अलावा विजय लामा, रुबी राणा शाह, देशभक्त खनाल, रश्मि भट्ट, रवि गिरी, सुरवीर पण्डित, बादल भट्ट, पुर्णिमा लामा, शिशिर राणा लगायतका कलाकारको अभिनय छ ।

Namaste Filmy

Read Previous

राखी सावन्तले तनुश्रीलाई ५० करोडको मानहानीको मुद्दा हाल्ने

Read Next

गायक भेषराज गौतमको गीतमा ‘द कार्टुन्ज क्रु’को उत्कृस्ट प्रस्तुति(भिडियो)