चर्चित हाँस्य कलाकार जोडी धुर्मुस र सुन्तली ‘नेपाल आइडल’मा

चर्चित रियालटी शो ‘नेपाल आइडल’को आज बिहिबारको शो थप विशेष हुने भएको छ । बिहिबारको कार्यक्रममा चर्चित हाँस्य कलाकार जोडी सीताराम कट्टेल ‘धुर्मुस’ र कुन्जना घिमिरे ‘सुन्तली’ अतिथिका रुपमा सहभागी हुने भएका छन् ।

नेपालकै पहिलो अन्तराष्ट्रिय फ्रेन्चाइज्ड टिभी रियालिटी शो ‘नेपाल आइडल’ ‘नेपाली मौलिक पहिचान, संसार चिनाउने नेपालीको शान’ नाराका साथ आयोजना भइरहेको छ ।

अघिल्लो साता लोक गीत राउण्ड प्रस्तुत गरेका ‘नेपाल आइडल’ प्रतियोगी धुर्मुस सुन्तली अतिथिको रुपमा सहभागी हुने भएपछि उत्साहित बनेका छन् । प्रतियोगितामा अमित बराल, अस्मिता अधिकारी, बिक्रम बराल, पवन गिरी, रवी ओड र सुमित पाठक गरेर ६ प्रतियोगी रहेका छन् ।

बुद्ध लामा पहिलो नेपाल आइडल बन्दा निशान भट्टराई र प्रताप दास दोश्रो र तेश्रो बन्न सफल भएका थिए । नेपाल आइडलमा प्रथम, दाश्रो र तेश्रो स्थान प्रप्त गर्न सफलहरुले देश विदेशका विभिन्न मञ्चहरुमा प्रस्तुती दिँदै ख्याती कमाएका छन् ।

Namaste Filmy

Read Previous

बहुप्रतिक्षित बलिउड फिल्म ‘2.0’ को शुटिङमा अक्षय कुमारकालाई मेकअप गर्दा दर्दनाक

Read Next

चलचित्र 'छक्का पञ्जा ३' देशका १३ वटा हलमा ५१ औँ दिनमा