बलिउड आइटम डान्सर मलाईका अरोरा ४६ वर्षमा पनि टीनएजर देखिदै

बलिउड आइटम डान्सर तथा मोडल मलाईका अरोरा उमेरले ४६ वर्षकी भइन् । उनको उमेरमात्र बढेको होइन २ बच्चाकी आमा पनि हुन् मलाईका । तर, उनको शरीर भने टीनएजरभन्दा कम छैन । उनी हालै एब्समा देखिइन् ।

मलाइकाको फीटनेसको कारण हो, उनको शरीरप्रतिको लगाव र मेहनत । उनी नियमित जिम जान्छिन् । उनी फिटनेसलाई लिएर निकै कन्सस छिन् । हालै उनी एक जीम बाहिर स्पट भइन् । कालो स्पोर्ट्स ड्रेसमा मलाइकाको शरीर निकै आकर्षक देखिएको छ ।

उमेर बढे पनि २ बच्चाकी आमा भए पनि उनी हालका दिनमा चर्चाछिन् प्रेम सम्बन्धका कारण । बलिउड अभिनेता अर्जुन कपूरसँगको सम्बन्धका कारण उनी निकै विवादमा पनि परेकी छन् । त्यसको कारण हो, अर्जुन र मलाईकाको उमेर डिफरेन्स ।

अर्जुन ३४ वर्षका भए भने मलाईका ४६ । उनीहरुबीच १२ वर्षको फरक छ ।तर, अर्जुन र मलाइकाले बिहे गर्ने तयारी गरेको चर्चा निकै भएको छ । निकै विवादमा परेपछि हालै रणवीर सिंह र दीपिका पादूकोणको बिहे रिसेप्सनमा भने यी दुई अलग अलग देखिए । यसअघि उनीहरु जहाँ पनि सँगै देखिने गरेका थिए ।

Namaste Filmy

Read Previous

दिपक बज्रचार्यको चर्चित गीत ‘मन मगन’ लाई युट्युबमा करोड प्लस भ्युज (भिडियो)

Read Next

हरितारा चलचित्र पुरस्कार रेखा थापा र लय संग्रौलालाई