‘जीरो’को गीतमा सलमान खान र शाहरुख खान (भिडियो)

शाहरुख खानको नया चलचित्र ‘जीरो’को दोस्रो गीत रिलिज भएको छ । यही डिसेम्बर २१ मा रिलिज हुन लागेको फिल्मको दोस्रो गीत इश्कबाजी रिलिज भएको हो । गीतमा एउटै पर्दामा बलिउडका दुई खान सलमान खान, शाहरुख खानसँगै टप कोरियोग्राफरहरु गणेश आचार्य, रेमो डिसुजा पनि देखिएका छन् ।

इरशाद कामिलको शब्दमा अजय अतुलले संगीत भरेको गीतमा सुखविन्दर सिंह र दिव्या कुमारले स्वर दिएका छन् । फिल्ममा शाहरुख पुड्को व्यक्ति बउवा सिंहको भूमिकामा छन् ।

चलचित्र ‘जीरो’मा शाहरुखका सगै अनुष्का शर्मा, कटरीना कैफको मुख्य भूमिका रहेको छ भने अभिनेता सलमान खान र श्रीदेवी अतिथी भूमिकामा देखिदै छन् । चलचित्रमा त्रिकोणात्मक प्रेमकथामा निर्माण गरिएको छ । ‘जीरो’लाई आनन्द एल रायले निर्देशन गरेका हुन् ।चलचित्रलाई गौरी खान निर्माण गरेकी हुन् ।

Namaste Filmy

Read Previous

जय किशन बस्नेतको चलचित्र ‘धुम ३’ युट्युबमा रिलिज (भिडियो)

Read Next

मनाङमा अनमोल केसी र सुहाना थापा रोमान्टिक मुडमा (फोटो फिचर)