भारतीय नायिका प्रियंका चोपडा आफ्नो नाम फेरिन्

भारतीय नायिका प्रियंका चोपडा ले बिहीबारदेखि आफ्नो नाम औपचारिक रुपमा फेरेकी छन् । निक जोन्ससँग हालै विवाह बन्धनमा बाँधिएकी उनले आफ्नो इन्स्टाग्राममा नाम प्रियंका  चोपडा जोन्स राखेकी छन् । उनीहरुको हालै ५ दिन लगाएर राजस्थानको जोधपुरस्थित ग्रान्ड उमेद भवन प्यालेसमा विवाह भएको थियो ।

डिसेम्बर १ का दिन दुईबीच विवाह भएको थियो । पहिलो दिन उनीहरुबीच इसाई परम्पराअनुसार बमोजिम विवाह भएको थियो भने दोस्रो दिन हिन्दू पराम्परागत शैलीमा विवाह भएको थियो ।
पहिलो बच्चाका बारेमा राखिएको जिज्ञासामा प्रियंकाले अहिले आफूहरुको भर्खर विवाह भएकोले हनिमुन पिरियडमा रहेको जनाउँदै त्यति ठूलो निर्णय गर्नका लागि समय दिन आग्रह गरेको अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमले जनाएका छन् ।

Namaste Filmy

Read Previous

चर्चित भएकी बलिउड अभिनेत्री माधुरी दीक्षित अब राजनीतिक मञ्चमा

Read Next

चलचित्र ‘रणवीर’ को ‘तिरिमिरी तिरिमिरी तिनतारा’ गीतको छायाँकन