साम्राज्ञी र पुष्पलले अभिनय रहेने चलचित्रको नाम ‘मारुनी’

अहिलेकी मस्ट डिमाण्डेड अभिनेत्री साम्राज्ञी राज्य लक्ष्मी शाह सँग चक्लेटी नायक पुष्पल खड्काले रोमान्स गर्न लागेको चलचित्रको नाम फाइनल भएको छ । नवल नेपालले निर्देशनमा साम्राज्ञी र पुष्पलले एक एर्का सँग पहिलो पटक रोमान्स गर्न लागेको चलचित्रको नाम ‘मारुनी’ फाइनल भएको छ ।

‘मारुनी’ भन्नाले सामान्यतया ‘मारुनी नाच’ लाई चिनिन्छ तर यसको अर्थ राम्री युवती भन्ने पनि हुन्छ । चलचित्र ‘मारुनी’ ले भने राम्री युवतीलाई जनाउनेछ । चलचित्रमा दुई अभिनेत्रीहरुलाई दुई राम्री ‘मारुनी’ को रुपमा देखाईनेछ । चलचित्रमा साम्राज्ञी र पुष्पल सँगै रेविका गुरुङको पनि अभिनय रहनेछ । चलचित्रको लागि साम्राज्ञी १५ लाख पारीश्रमिक लिएकी छिन् । अन्य कलाकारहरु भने फाइनल हुन बाँकी रहेको निर्देशक नेपालले बताए ।

कास्टिङ लाइन अप फाइनल भए सँगै चलचित्र निर्माणको अधिकारिक घोषणा हुनेछ । त्रिकोणात्मक प्रेम कथामा बन्ने चलचित्र माघको अन्तिम साताबाट फ्लोरमा जाने बताईएको छ । पुनम गौतमको निर्माण रहने चलचित्रलाई सञ्जय लामाले खिच्नेछन् ।चलचित्रमा अर्जुन पोखरेल र कृष्ण काफ्लेको संगीत रहनेछ ।

Namaste Filmy

Read Previous

कतारमा हुने फाइनलको लागि ‘द भ्वाइस अफ नेपाल’ को ४ प्रतिस्पर्धी छनोट

Read Next

दयाह्याङ अभिनित 'आप्पा' को फस्टलुक पोष्टर सार्वजनिक