बलिउडका सात महँगा आईटम गर्ल्स

बलिउडका अधिकाशं फिल्ममा आइटम गीत राख्ने गरिन्छ । आइटम गीतकै कारण फिल्मले हाईप पनि पाउने गरेको छ । आइटम गीतलाई बलिउडमा निकै महत्व समेत दिने गरिन्छ । बिशेष गरी बिग ब्यानरका गीतहरुमा आइटम गीतलाई निकै महत्व दिने गरिन्छ ।

‘मुन्नी बदनाम’, ‘शिलाकी जवानी’ ,’चिक्नी चमेली’ जस्ता आइटम गीतले बलिउडमा ठुलै तहल्का मच्चाईसकेको छ । बलिउडका चर्चित अभिनेत्रीहरु समेत आइटम गर्लको रुपमा परिचित रहेका छन् । कतीपय अभिनेत्रीले फिल्म भन्दा पनि आइटम गीतबाट नाम र दाम कमाईरहेका छन् । आइटम गर्ल्सको डिमाण्ड पनि ठुलै हुने गरेको छ । प्रस्तुत छ बलिउडका सात महँगा आईटम गर्ल्सको सुची :

७) उर्वशी रौटेला
उर्वशी रौटेलाले केही फिल्ममा मुख्य पात्रको रुपमा काम गरेपनी उनी आइटम गर्लको रुपमा बढी रुचाईएकी छिन् । उर्वशीले एउटा आइटम गीतको लागि ५० लाख भारु सम्म लिने गरेकी छिन् ।

६) मलाईका अरोरा
‘दबंग’ को ‘मुन्नी बदनाम’ बोलको आइटम गीत निकै रुचाईएको आइटम गीत हो । यो गीत प्राय जस्तो पार्टी तथा विवाह समारोहमा निकै घन्किने गर्दथ्यो । यो गीतकी आइटम गर्ल हुन् मलाइका अरोरा । मलइकाको ‘अनारकलि डिस्को चली’ अर्को सुपरहिट आइटम गीत हो । चर्चित आइटम गर्ल मलइका एउटा आइटम गीतको लागि २ करोड सम्म लिने गर्दछिन् ।

५)ज्याक्लिन फर्नान्डेज
यो सुचीमा पर्ने अर्को नाम हो ज्याक्लिन फर्नान्डेज । अभिनेत्री ज्याक्लिन फर्नान्डेज आइटम गर्लको रुपमा पनि निकै चर्चित छिन् । ज्याक्लिनले आइटम डान्स गरेको ‘किक’ को ‘झुम्मेकी रात’ निकै चर्चित रहेको थियो । तिनै ज्याक्लिन एउटा आइटम गीतको लागि २ करोड सम्म पारीश्रमिक लिने गर्दछिन् ।

४) दिपिका पादुकोण
दिपिका पादुकोणलाई बलिउड क्विनको रुपमा चिनिने गरिन्छ । यसका अलावा उनिलाई आइटम गर्लको रुपमा पनि दर्शकहरुले निकै रुचाएका छन् । ‘ह्याप्पी न्यु एयर’ को ‘लव्ली’ बोलको आइटम गीत दिपिकाको हिट आइटम गीतको हो । फिल्ममा अभिनेत्रीको रुपमा महँगो पारीश्रमिक लिने दिपिका आइटम गीतको लागि पनि महँगो पारीश्रमिक लिने गर्दछिन् । उनी एउटा आइटम गीतको लागि ३ भारु सम्म लिने गर्दछिन् ।

३) कटरिना केफ
कटरिना केफ अभिनेत्रीको रुपमा जती चर्चित छिन् आइटम गर्लको रुपमा पनि त्यती नै चर्चित छिन् । कटरिनाको ‘शिलाकी जवानी’, ‘चिक्नी चमेली’ जस्ता आइटम गीत निकै चर्चित छन् । कटरिना एउटा आइटम गीतको लागि ३ करोड लिने गर्दछिन् ।

२) प्रियंका चोप्डा
प्रियंका चोप्डा बलिउडमा मात्र नभई हलिउडमा पनि चर्चित छिन् । यस्तै उनी बलिउडमा आइटम गर्लको रुपमा समेत चिनिने गर्दछिन् । ‘जन्जिर’ को पिंकी’, दोस्तानाको ‘देशी गर्ल’ चर्चित आइटम गीत हुन् । उनी एउटा आइटम गीतको लागि ३ देखी ४ लाख सम्म लिने गर्दछिन् ।

१) सन्नी लियोनी
एक समय पोर्न स्टारको रुपमा चर्चित सन्नी लियोनी पछील्लो समय बलिउडमा आइटम गर्लको रुपमा परिचित रहेकी छिन् । पोर्न फिल्म छोडेर बलिउडका फिल्ममा काम गरेकी सन्नीलाई फिल्मले नाम दिन नसके पनि आइटम गीतले भने नाम र दाम मज्जाले दिईरहेको छ । तिनै सन्नी बलिउडकी सबै भन्दा महँगो आइटम गर्ल हुन् । सन्नीले एउटा आईटम गीतको लागि ४ देखी ५ करोड सम्म लिने गरेकी छिन् । उनी सर्वाधिक महँगी आइटम गर्ल हुन् । सन्नीको ‘शुट आउट एट वडाला’ को ‘लैला’ , ‘रईज’ को ‘लैला मै लैला’ जस्ता आइटम गीतहरु निकै चर्चित रहेका छन् ।

Namaste Filmy

Read Previous

चलचित्र ‘समर लभ’ को दोस्रो गीत सार्वजनिक (भिडियो)

Read Next

रोहित शेट्टीको ‘सूर्यवंशी’मा अक्षय कुमार र ज्याक्लिन फर्नान्डेजले रोमान्स गर्ने