साम्राज्ञी र पुष्प अभिनित चलचित्र ‘मारुनी’को फस्टलुक सार्वजनिक

साम्राज्ञी  राज्यलक्ष्मी शाह र पुष्प खड्काले पहिलो पटक स्क्रिन शेयर गरेको चलचित्र ‘मारुनी’ को फस्टलुक सार्वजनिक भएको छ । भदौ १३ गतेलाई प्रदर्शन मिती लक गरेको चलचित्रको फस्टलुक आइतबार सार्वजनिक भएको हो । चलचित्रको २ वटा पोष्टर रिलिज भएको हो ।


सार्वजनिक फस्टलुकमा साम्राज्ञी र पुष्प फिचर्ड रहेका छन् । फस्टलुकमा साम्राज्ञी र पुष्प रोमान्टिक मुडमा रहेका छन् । तस्बिरमा साम्राज्ञी र पुष्पलको जोडीलाई सुन्दर देखिएको छ । पोष्टरमामा साम्राज्ञको बोल्ड अवतार देखिएको छ ।

एक तस्बिरमा साम्राज्ञी बोल्ड तरिकाले रुखमा अढेस लगाएर बसेकी छिन् र पुष्पलले उनको कम्मरमा हात राखेका छन् । यस्तै अर्को तस्बिरमा साम्राज्ञी घोडामा चडेकी छिन् भने पुष्पलले त्यो घोडा डोराएका छन् । नवल नेपालले निर्देशन गरेको चलचित्र ‘मारुनी’ पूनम गौतमले निर्माण गरेकी हुन् । पूनम इन्टरटेन्मेन्टको ब्यानरमा निर्माण भएको चलचित्रलाई संजय लामाले खिचेका हुन् । राजा प्रधान, दर्शना केसी, मिना क्षेत्री चलचित्रका सह–निर्माता हुन् ।

Namaste Filmy

Read Previous

मोफसलमा सुचना तथा संचार प्रविधिमन्त्री गोकुल प्रसाद बास्कोटाले गरे बक्सअफिस उद्धाटन

Read Next

खगेन्द्र लामिछानेले बनाउने भए चलचित्र ‘पानीफोटो’