चलचित्र 'सोच'को फस्टलुक्स पोस्टर सार्वजनीक ,भदौ २०मा प्रदर्शन हुने

एक्शन लभस्टोरी चलचित्र ‘सोच’को फस्टलुक्स पोस्टर सार्वजनीक गरिएको छ । पुजन सिंह (प्रभाकर प्रकाश) को कथा र निर्देशनमा बनेको चलचित्र ‘सोच’ भदौ २० गते प्रदर्शन हुदैछ ।

सोच फिल्मस् प्रोडक्शन एण्ड डिस्ट्रिब्युटर्सको ब्यानरमा निर्माण भएको फिल्मको सार्वजनीक तीन डिजाइनका पोस्टरमा अभिनेता द्धय प्रज्वल गिरी, पुजन सिंह र अभिनेत्री नीता ढुंगानालाई प्रस्तुत गरिएको छ ।चलचित्रमा प्रज्वल,नीता, पुजनका साथमा बिशाल पहाडी,सोनीका,किरण थापा, रितेश श्रेष्ठ,उत्तम केसीलगायतका कलाकारले अभिनय गरेका छन् ।

गंगा रजक प्रकाश र एस.डी निर्माता रहेको चलचित्र ‘सोच’ कृष्ण आचार्यको पटकथा,सम्वाद रहेका सोचमा एनबि महर्जनको द्धन्द्ध निर्देशन,रामजी लामीछाने र प्रभाकर प्रकाशको कोरियोग्राफी र प्रितम पाण्डेको सम्पादन छ ।चलचित्रले मनोरञ्जनका साथै जीवनोपयोगी सन्देश समेत प्रदान गर्ने निर्देशक पुजन बताउछन् ।

Namaste Filmy

Read Previous

अमेरिकामा कलाकार तथा निर्देशक दिनेश कार्कीले खोले स्पेसल आई ब्रो एण्ड हेयर सेलुन

Read Next

सलमान खानको ‘भारत’लाई अदालतले नेपालमा बुधवार नै प्रदर्शन गर्न अन्तरिम आदेश