चलचित्र ‘काले दाई’को फस्टलुक सार्वजनिक ,असोज १७मा रिलिज हुने

चलचित्र ‘काले दाई’को फस्टलुक र  प्रदर्शन मिति सार्वजनिक गरिएको छ। शिव शर्माको निर्देशनमा बनेको चलचित्र बिजयादशमीको अवसर पारि असोज १७ गतेबाट प्रदर्शनमा आउनेछ।

नौधारे फिल्म प्रोडक्सन र रामजाली प्रोडक्सनको ब्यानरमा निर्माण भएको चलचित्रमा सम्शेर गुरुङ र ईन्द्र रामजालीको लगानी छ। चलचित्रमा ईन्द्र रामजाली, शिशिर भण्डारी, अनु पराजुली, सुरेन्द्र केसी, शारदा गिरी, उत्तम केसी, विष्णु सापकोटा, गीता अधिकारी, गोबिन्द श्रेष्ठ लगायतको अभिनय रहेको छ।

चलचित्रको कथा ईन्द्र रामजाली र किशन अर्यालले लेखेका हुन् । चलचित्रमा पवन गौतमको छायांकन, कुमार महर्जनको द्धन्द्ध, रामजी लामिछानेको कोरियोग्राफी तथा तारा थापा ‘किम्भे’को सम्पादन छ । चलचित्रलाई आरआर फिल्मस्ले वितरण गर्नेछ।

Namaste Filmy

Read Previous

प्रभासको ‘साहो’भारतमा मात्रै १० हजार स्क्रीनमा रिलिज ,बाहुबली-२ र २.० को रेकर्ड तोड्यो

Read Next

चलचित्र ‘आमा’को लागि नायिका सुरक्षा पन्तले गरिन कपाल मुन्डन