कार्तिक १५ मा आउने भयो सुशील श्रेष्ठ र रुविना थापा चलचित्र‘लभ डायरिज’

सुशील श्रेष्ठ अभिनित चलचित्र‘लभ डायरिज’ले नयाँ प्रदर्शन मिति तय गरेको छ ।असोज ३ रिलिज डेट पोस्टपोण्ड गर्दै चलचित्र ‘लभ डायरिज’अब कार्तिक १५ गते प्रदर्शन मा आउने भएको छ ।चलचित्रको एक रोमान्टिक गीत पनि सार्वजनिक भैसकेको छ ।

युवायुवती बीचको माया प्रेम र कमेडी धारमा चलचित्र निर्माण भएको ‘लभ डायरिज’लाई सौरभ चौधरीले निर्देशन गरेका हुन् ।चलचित्रमा सुशिल सगै नव–नायिका रुविना थापा ,विश्वजित रिमाल, विष्णु सापकोटा, अर्जुनजंग शाही, बिशाल पहारीे लगायतको अभिनय रहेको छ ।

‘लभ डायरीज’को छायाँकनमा संजय लामा, कोरियोग्राफीमा कविराज गहतराज र चार गीत समावेश संगीतमा अर्जुन पोखरेल रहेका छन् ।चलचित्रमा साहिल खान एसोसियट निर्देशकको रुपमा छन् । साहिल र मिलन श्रेष्ठले चलचित्रमा सम्पादनको जिम्मा सम्हालेका छन् । विनोद सापकोटा निर्माता रहेको चलचित्रमा सरोज तुलाधरको सह-निर्माण छ ।

Namaste Filmy

Read Previous

सौगात ,आकाश ,पुजा ,श्रृष्टीको चलचित्र ‘पोई पर्याे काले’को शीर्ष गीत सार्वजनिक (भिडियो)

Read Next

विपिन कार्कीको चलचित्र ‘सेल्फी किङ’को औपचारिक निर्माणको घोषणा