“मिस्टर एण्ड मिस स्टार चितवन २०१९ ” हुँदै,अडिसन असोज ४ मा हुने

चितवनमा नै पहिलो पटक युवा तथा युवतीहरुको लागि क्रियटिभ इन्साइट मिडिया प्रालिले “मिस्टर एण्ड मिस स्टार चितवन २०१९ ” प्रतियोगिताको आयोजना गर्ने भएको छ । अहिले अडिसनको लागि धमाधम फर्म वितरणको कार्य भईरहेको आयोजक सस्थाको अध्यक्ष सरिता आचार्यले जानकारी दिएकी छिन । अहिले उक्त प्रतियोगिताको लागि फोटो कन्टेष्ट प्रयोगिता भईरहेको छ भने अडिसनको लागि फर्म समेत भरिदै छ ।

चितवनमा विभिन्न सौन्दर्य प्रतियोगिता आयोजना गरेर अनुभब बटुली सकेकि सरिता आचार्यको आयोजनामा हुन लागेको यस प्रतियोगितमा मोडल सम्पदा अमगाई र मोडल सृष्टि भुसाल कार्यक्रम संयोजक रहेका छन् ।

भबिष्यमा नेपाल बाट राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय स्तरमा विभिन्न सौन्दर्य प्रतिश्प्रधाहरुमा प्रतिनिधित्व गराउने उदेश्यले यस प्रतियोगिता गरिदै आएको कुरा “मिस्टर एण्ड मिस स्टार चितवन २०१९” को अधक्ष्य आचार्य बताउछिन ।

क्रियटिभ इन्साइट मिडिया प्रालिले आयोजना गर्न लागेको यस सौन्दर्य प्रतियोगितामा भाग लिन इच्छुक युवा तथा युवती प्रतियोगीहरुले श्री कृष्ण सुन चादी पसल शहिद चोक, रोयल गेष्ट हाउस पुल्चोक, साङ्गाइ रेष्टुरेन्ट चौबिस्कोठिमा फर्म लिएर सहभागिता जनाउन सक्नेछन । प्रतियोगितामा भाग लिनको लागि १६ बर्ष देखि ३० बर्ष सम्मका बिबाहित तथा अबिबाहित दुवै युवा युवती प्रतियोगीहरुले भाग लिन पाउनेछन । उक्त प्रतियोगिताको बिजेताले राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय स्तरको प्रतियोगिता, स्टेज कार्यक्रममा भाग लिन पाउने सहित चलचित्र, म्युजिक भिडियो, मिडिया अन्तरबार्तामा समेत सहभागिता हुन पाउनेछन। साथै बिजेतालाई रु ४०,००० नगद सहित आकर्षक अन्य पुरस्कार समेत प्रदान गरिनेछ ।

प्रतियोगिताका लागि छनौट हुने प्रतियोगीहरुलाइ करिब २० दिन सम्म विशेष प्रशिक्षण प्रदान गरिने छ जसमा नेपालका ख्याति प्राप्त कोरियोग्राफर ट्रेनर बाट प्रतिस्पर्धिहरुलाई सञ्चार दक्षता, एमसिइङ, पब्लिक स्पिकिङ, व्यक्तित्व विकासको कक्षा,आत्मविश्वास अभिवृद्धि गराउने कक्षा, मोटिभेसन क्लास तथा व्यक्तित्व विकास सम्बन्धि विषयमा प्रशिक्षण दिनेछन् । प्रशिक्षणको क्रममा प्रतिस्पर्धिहरुलाई फिटनेस, सेल्फ मेकअप क्लास, फेशन क्लास सहित अन्य गतिविधीमा समेत सहभागि गराइने जानकारी आयोजक सस्थाले गराएको छ । कार्यक्रमको अडिसन यहि असोज ४ गते शनिबार भरतपुर ७ कृष्णपुरमा हुदैछ ।

Namaste Filmy

Read Previous

परदेशिएका नेपालीहरुको कथामा केदार बरुवालको मन छुने गीत ‘मन छोडी’ सार्वजनिक (भिडियो )

Read Next

परमिता राज्यलक्ष्मी राणा ‘तेलुगू’ फिल्ममा एक्सनस्टार गोपीचन्दसग काम गर्दै