प्रताप दास र रजिना रिमालको ‘सृजनाकी श्रेष्ट तिमी’मा प्रकाश सपुत,प्रदीप र प्रमिला(भिडियो)

गायक प्रताप दास र गायिका रजिना रिमालको स्वरमा रहेको ‘सृजनाकी श्रेष्ट तिमी’ बोलको नयाँ गीत सार्वजनिक गरिएको छ । बिहीबार राजधानीको पाना क्याफेमा एक कार्यक्रमका बिच सार्वजनिक गरिएको उक्र गीतमा रिमेश कुमारले संगीत भर्नुभएको छ भने प्रदीप थुलुङको स्वर रहेको छ ।

भिडियोमा लोकप्रिय गायक तथा सर्जक प्रकाश सपुतसँगै प्रदीप अधिकारी र प्रमिला क्षेत्रीले अभिनय रहेको छ । भिडियो बिक्रम चौहानले निर्देशन गर्नुभएको हो । भिडियोको निर्माता रमेश शाही हुनुहुन्छ ।

भिडियो सार्वजनिक कार्यक्रममा बोल्दै कलाकार प्रकाश सपुतले आफूले लोकशैलीको गीतमा अभिनय गरेको तर अहिले फरक गीतमा अभिनय गर्न पाउँदा खुसी लागेको बताउनु भयो । उहाँले गीत मन परेरै भिडियोमा काम गर्न तयार भएको बताउनु भयो । गीतका संगीतकार रिमेशले प्रकाशलाई अफर गर्नुभएको थियो । भिडियोका निर्माता रमेशले कतिपय कलाकारहरुले गीतमा काम गरिसकेपछि प्रमोशनमा साथ नदिएको भन्दै गुनासो पोख्नुभयो । उहाँले आगामी दिनमा पनि अन्य गीत बजारमा ल्याउने तयारी भइरहेको बताउनु भएको छ ।

Namaste Filmy

Read Previous

पल शाह र गौरी मल्ल अभिनित मार्मिक गीत ‘एक्लै हुँदा परदेशमा’को भिडियो सार्वजनिक

Read Next

शिव श्रेष्ठ र प्रियंका कार्की अभिनित ‘एउटा यस्तो प्रेम कहानी’ माघ १ बाट प्रदर्शनमा आउने