अभिनेता ऋतिक रोशन फिल्म ‘फाइटर’मा खेल्दै

अभिनेता ऋतिक रोशन नया फिल्म ‘फाइटर’मा देखिने भएका छन् । उनकै जन्मदिनको अवसर पारेर फिल्मको घोषणा गरिएको हो । फिल्ममा उनको अपोजिटमा अभिनेत्री दीपिका पादुकोण रहनेछिन् । फिल्मको निर्देशन सिदार्थ आनन्दले गर्न लागेका हुन् ।

फिल्म अगामि नयाँ बर्ष अर्थात २०२२ को ३० सेब्टेम्बरमा रिलिज हुनेछ । ऋतिकले फिल्मको जानकारी एक टिजर सामाजिक संजाल मार्फत सार्वजनिक गर्दै गराएका हुन् । फिल्म भारतीय सेनाको कुनै सिपाही आधारित हुने अनुमान ऋतिकले सार्वजनिक गरेको टिजरमा समेटेको न्यारेसनबाट अनुमान लगाउन सकिन्छ ।

‘फाइटर’ मार्फत ऋतिक र दीपिका पहिलो पटक एकसाथ काम गर्न लागेका हुन् । यस बिषयमा ऋतिकले समेत आफ्नो पोष्टमा उल्लेख गरेका छन् । १० जनवरी अर्थात आज ऋतिकको जन्मदिन पनि हो । उनले आफन्तसँग जन्मदिन सेलिब्रेसन गर्दैछन् ।

गत डिसेम्बर १९ मा एक पार्टीका दीपिका र ऋतिक एकसाथ देखिएका थिए । सोही समयदेखि फ्यान यो जोडीलाई फिल्म देख्न चाहन्थे । फ्यानको त्यो चाहना फिल्म ‘फाइटर’ले पुर्याउने भएको छ ।दीपिका ‘फाइटर’का अलवा अन्य केही प्रोजेट समेत देखिदैछन् । ति ‘वे ८३’, ‘पठान’, शकुन बत्राको एक फिल्म र प्रभासको साथ एक फिल्म रहेका छन् ।

Namaste Filmy

Read Previous

समिर मोक्तान र ममता गुरुङको ‘काफल गेडी कुटुक्कै’ सार्वजनिक

Read Next

रोशनी केसीको निर्देशनमा ‘त्यहिँ सच्चा नेपाली’को भिडियोमा ३० जना कलाकार (भिडियो)