शोभित बस्नेतको फिल्म ‘डाँडाको बरपीपल’मा शिव ,गौरी ,सलोन र राजीवजंग

बुढासुब्बा ओरिजिनलको प्रस्तुतिमा नयाँ फिल्म ‘डाँडाको बरपीपल’को बिहीबार राजधानीमा मुहुर्त गरिएको छ । फिल्ममा शोभित बस्नेतको निर्देशन रहनेछ ।

फिल्ममा शिव श्रेष्ठ, गौरी मल्ल, सलोन बस्नेत, राजीवजंग बस्नेत, यसराज गहतराजको अभिनय रहनेछ । निर्देशक शोभितले फिल्म पारिवारिक कथामा बन्ने बताए । उनका अनुसार फिल्मका लागि तीन नायिका र एक नायक केही दिनमा फाइनल हुनेछन् ।

फिल्ममा सुशान्त प्रजापतिको छायांकन, रामकाजी घिमिरेको लेखन, शिव मुखिया र अर्जुन पोखरेलको संगीत, रोशन श्रेष्ठको द्वन्द्व, गोविन्द राईको नृत्य, नवराज गिरीको गीत र रामजी राउतको मुख्य सहायक निर्देशन छ ।७५ दिनको छायांकन तालिक रहेको फिल्म काठमाडौं, कालाबाङ, पूर्व र से फोक्सुण्डो तालमा खिचिनेछ ।

Namaste Filmy

Read Previous

सज्जा चौलागाई र बलबहादुर राजबंशीको ‘के यस्तो माया बस्यो नि ‘ सार्वजनिक

Read Next

अनमोल केसी र सुहाना थापाको ‘ए मेरो हजुर ४’को गीतको छायांकन शे–फोक्सुन्डोमा