झोले’ र ‘झोला’ मा दर्शक झुक्किए हल्ला सस्तो पब्लिसिटी त् हैन ?"झोले’को नयां प्रोमो सार्वजनिक

फाल्गुन २, शुक्रबार
‘झोले’ र ‘झोला’ चलचित्रको नाममा कोहि झुक्किए होला तो मान्न सकिन्छ अनि २/४ जना ‘झोले’ भनेर ‘झोला’ हेर्न हल सम्म पुगे होला तो सम्म पनि मान्न सकिन्छ तर निर्देशक दिपेन्द्र के खनाल जी झोले’ भनेर ‘झोला’ फिल्म हेरे झुक्किए भन्ने कुरा चाही यो कुरा सत्य भन्दा पनि तपाइले आफ्नो फिल्मको चलाउन गरेको सस्तो पब्लिसिटी त् हैन कतै ? किन भने तपाइले निर्देशन गरेको चलचित्र एउटा कमेडी धारमा निर्माण गरेको चलचित्र हो जुन इन्टरटेन्टमेन्ट दिने खालको हुनु पर्छ भने ‘झोला’ कृष्ण धरावासीको कृतिमा आधारित चलचित्र ‘झोला’ हो । करिब १०० बर्ष अघि नेपाली समाजमा व्यप्त सती प्रथालाई फिल्मले पर्दामा उतारेको कथा हो तेसैले तपाईहरुको फिल्महरु दुवै फरक फरक बिषयको चलचित्र भएकोले ५ मध्ये ३ दर्शकले ‘झोले’को भन्दै टिकट ‘झोला’ चलेको हलमा टिकट काट्नु भयो भन्दा कता कता फिल्म चलाउन गरिएको सस्तो पब्लिसिटी हैन जस्तो देखिन गएको देखिन्छ ।
1507176_487171121396475_1448922159_n
यस बारेमा नमस्तेफिल्मीले ‘झोले’ निर्देशक दिपेन्द्र के खनाल फोन सम्पर्क गर्दा यो कुरा हाम्ले भन्दा नि ‘झोला’ चलेका देशक केहि हल संचालकले हाम्लाई यस्तो यस्तो कुरा आएको छ भनेर खबर गरेको हुनाले नै हाम्ले सबैलाई जानकारी मात्रै गराएका हौ यो कुनै सस्तो पब्लिसिटी नगरेको दाबी सम्म गरे ।दिपेन्द्र के खनालले निर्देशन गर्नु भएको चलचित्र ‘झोले’ फाल्गुन ९ गतेबाट देशभर प्रर्दशन आउदै छ भने यादव भट्टराईको निर्देशनमा बनेको चलचित्र ‘झोला’ आज बाट दोश्रो हप्तामा प्रर्दशन भईरहेको छ ।

साथै फाल्गुन ९ गतेबाट देशभर प्रर्दशन चलचित्र झोले’को नयां प्रोमो सार्वजनिक गरिएको छ । दयाहाङ राई,प्रियंका कार्की, ए गुरूङ आदिको अभिनय रहेको चलचित्र ‘झोले’लाई टेकेन खड्काले निर्माण गरेका हुन् ।

Namaste Filmy

Read Previous

मख्ख छिन नायिका निता ढुङ्गाना

Read Next

भ्यालेन्टाइन डे कै दिन ब्रेक अप भयो, राज र मलिनाको ।