राष्ट्रिय चलचित्र पुरस्कार यस्तो छ फोटो कथामा……..

चलचित्र विकास बोर्डको आयोजनामा सोमबार राष्ट्रपति भवन शितल निवासमा एक भव्य समारोहको आयोजना गरी सम्पुर्ण चार बर्षको पुरस्कार एकैपटक बितरण गरियो । राष्ट्रपति भवन शितल निवासमा सोमबार चलचित्र विकास बोर्डको आयोजनामा भएको राष्ट्रिय चलचित्र पुरस्कार बितरण कार्यक्रम फोटो कथामा यस्तो छ …
Film award1-in-namastefilmy
aaryan-award IMG_2425 (1) National Award National Award1 National Award2 National Award3 National Award4 National Award5 National Award6 National Award7 National Award8 National Award9 National Award10 National Award11 National Award12 National Award14 National Award15
Film award-in-namastefilmy

Namaste Filmy

Read Previous

राष्ट्रपतिले बाँडे 'राष्ट्रिय चलचित्र पुरस्कार' । आयोजकको गम्भीर गल्ती ।

Read Next

'एक भिलेन'ले दियो सक्सेस पार्टी । फस्ट विकेन्डमा ५० करोड कमायो ।