आर्यनले जिन्दगिको दुइ पलमा एक पल कसलाई दिदैछन् हेर्नु होश (भिडियो सहित )

आगामी पौष २५ गते बाट प्रदर्शनमा आउन लागेको चलचित्र ‘अलबिदा’को गीत सार्वजनिक गरिएको छ । सार्वजनिक गीतमा आर्यन सिग्देल र अनिता आचार्यलाई फिचरिंग गरिएको छ ।
alvida-namastefilmyसुक गुरूङको शब्द तथा तारा प्रकाश लिम्बुको संगीत रहेको यस गीतमा तारा प्रकाश रजिना रिमालले कर्णप्रिय स्वर दिएका छन् । ‘जिन्दगिको दुइ पल’बोलको सो गीतलाई अहिलेका चर्चित तथा व्यस्त करियोग्राफर रामजी लामिछाने करियोग्राफी गरेका छन् ।अधिकांश सिनेमामा चकलेटी प्रेमीको भूमिकामा देखिएका आर्यन सिग्देललाई चलचित्र ‘अलबिदा’मा एक्सन र बिल्कुलै नयाँ भूमिकामा देखाउना खोजिएको छ ।
चलचित्रमा आर्यनका अलाबा अनिता आचार्य, हसनराजा खानको मुख्य भूमिका देखा पर्दैछन् ।मुस्लिम र हिन्दू समुदायको कथा भिन्न सामाजिक संस्कार र परम्परा भएका तीन पात्र र उनिहरु बीचको त्रिकोणात्मक प्रेमकथालाई उठान गरि निर्माण गरिएको चलचित्र ‘अलबिदा’लाई लक्ष्मण रिजालको निर्देशन गरेका हुन् ।एचआरके फिल्मस्को ब्यानरमाहसन खानले निर्माण रहेको चलचित्र ‘अलबिदा’ मा केशव घिमिरेले समेत लगानी गरेका छन् ।
गीत हेर्नुहोश :

Namaste Filmy

Read Previous

अनमोलको 'जेरी' सबैले हेर्न पाउने ।

Read Next

बलात्कार सहेरै बलिउडमा स्थापित यी अभिनेत्री ।